Op 11 maart viert de stad Lier zijn sportlaureaten tijdens de nacht van de sport. Hierbij wordt ook een jongere van het jaar verkozen. 20% van de stemmen wordt gegeven door het publiek, u dus.

Sterre werd Vlaams Kampioen op de 800m bij de kadetten en veroverde ook mee het provinciaal goud bij de 4×400m (seniors). Voor ons verdient hij het dus om als jongere van het jaar verkozen te worden. Stemmen jullie mee? Dat kan onderaan deze pagina https://sporten.uitinlier.be/node/376?fbclid=IwAR3hcxh7wssGHx-GmDS4ST2TyrwxIv40LU1f2ybCXUVvjEzw7KZqkJcIsRk.

Om de kandidatuur van Sterre te ondersteunen maakte Robbert Heylen een tof filmpje: https://youtu.be/c-f8XFPx8L0. Zeker de moeite om eens te bekijken en meteen een blik achter de schermen op onze training.