Op Pinkstermaandag vonden in Turnhout de Provinciale Kampioenschappen meerkamp plaats voor benjamins, pupillen en miniemen. We mochten 2 top-10 plaatsen noteren van Mila Tindemans bij de benjamins meisjes (9de) en Rune Hellin (10de) bij de miniemen jongens. Er waren ook nog enkele top-20 plaatsen met Irina Van Looy (11de) bij de benjamins meisjes, Senne Smout (18de) bij de benjamins jongens en Axelle Bax (14de) bij de miniemen meisjes. Foto’s vind je terug op onze website. Klik HIER voor de uitslag.

Benjamin meisjes: 4-kamp

9 : MILA TINDEMANS 776p

60m: 10.79, 5de in reeks 6 (268p)

Verspringen: 2.95m, 16de (132p)

Hockeywerpen: 15.64m, 14de (97p)

600m: 2’22.10, 11de in reeks 2 (279p)

11: IRINA VAN LOOY 754p

60m: 10.39, 1ste in reeks 2 (343p)

Verspringen: 2.92m, 21ste (127p)

Hockeywerpen: 10.01m, 32ste (28p)

600m: 2’24.23, 14de (256p)

28: MAITÉ DE BIE 570p

60m: 11.39, 4de in reeks 1 (171p)

Verspringen: 2.94m, 17de (130p)

Hockeywerpen: 9.29m, 35ste (20p)

600m: 2’24.90, 6de in reeks 1 (249p)

Pupillen meisjes: 4-kamp

36: MILENA VAN LOOY 993p

60m: 10.66, 7de in reeks 5 (291p)

Verspringen: 3.17m, 24ste (173p)

kogelstoten: 5.83m, 20ste (270p)

1000m: 4’20.50, 14de in reeks 2 (259p)

41: IBE GERETS 968p

60m: 10.20, 1ste in reeks 3 (381 p)

Verspringen: 3.02m, 33ste (145p)

kogelstoten: 4.54m, 42ste (186p)

1000m: 4’21.02 15de in reeks 2 (256p)

53: FLEUR MONDON 678p

60m: 10.72, 6de in reeks 3 (280p)

Verspringen: 2.76m, 43ste (99p)

kogelstoten:  3.77m, 51ste (137p)

1000m: 4’39.18, 15de in reeks 1 (162p)

Miniemen meisjes: 5-kamp

14:  AXELLE BAX 2078p

80m: 12.23, 5de in reeks 5 (495p)

hoogspringen: 1.26m, 17de (426p)

verspringen: 3.75m, 21ste (296p)

speerwerpen: 21.04m, 6de (328p)

1000m: 3’41.18, 8ste in reeks 3 (533p)

41: KYRA MARIËN 1270p

80m: 12.93, 2de in reeks 2 (370p)

hoogspringen: 1.17m, 30ste (341p)

verspringen: 3.48m, 32ste (237p)

speerwerpen: GP (0p)

1000m: 4’10.26, 11de in reeks 1 (322p)

Benjamin jongens: 4-kamp

18: SENNE SMOUT 699p

60m: 11.12, 1ste in reeks 2 (212p)

Verspringen: 2.92m, 17de (127p)

Hockeywerpen: 11.44m, 28ste (45p)

600m: 2’18.82, 3de in reeks 1 (315p)

30: JUNES TINDEMANS 304p

60m: 12.79, 5de in reeks 1 (25p)

Verspringen: 2.20m, 31ste (21p)

Hockeywerpen: 17.34m, 16de (118p)

600m: 2’36.96, 12de in reeks 1 (140p)

Pupillen jongens: 4-kamp

30: LARS DEVRIENDT 1281p

60m: 10.40, 5de in reeks 3 (341p)

Verspringen: 3.27m, 26ste (193p)

kogelstoten: 6.05m, 25ste (284p)

1000m: 3’50.10, 10de in reeks 2 (463p)

52: SIEBE SMOUT 771p

60m: 11.20, 6de in reeks 1 §200p)

Verspringen: 2.93m, 40ste (129p)

kogelstoten: 4.89m, 43ste (208p)

1000m: 4’25.08, 15de in reeks 1 (234p)

Miniemen jongens: 5-kamp

10: RUNE HELLIN 2588P

80m: 11.07, 1ste in reeks 7 (738p)

hoogspringen: 1,38m (547p)

verspringen: 3.77m, 27ste (301p)

speerwerpen: 21.18m, 24ste (331p)

1000m: 3’24.99, 4de in reeks 2 (671p)

49: ROBBE BEQUET 1357p

80m: 13.08, 6de in reeks 2 (345p)

hoogspringen: 1.08m,52ste (261p)

verspringen: 3.09m, 55ste (158p)

speerwerpen: 9.40m, 56ste (101p)

1000m: 3’46.33, 8ste in reeks 1 (492p)