26/04/2018: Provinciaal Kampioenschap alle categorieën, DAG 1 – Brasschaat

Op deze eerste dag van het provinciaal kampioenschap konden we al enkele mooie top 10-plaatsen noteren.

Cadetten dames

100m, 3de in reeks 6: Rosy Bervoets: 13.67

200m, 3de in reeks 1: Rosy Bervoets: 29.92

100m, 6de in reeks 3: Kyra Mariën: 31.59

Hoogspringen, 8ste: Kyra Mariën:1m30

Kogelstoten, 4de: Lotte Tibax: 8,98m

Kogelstoten, 11de: Yanis Vinck: 6,81m

Discuswerpen, 5de: Lotte Tibax: 24,81m

Discuswerpen, 8ste: Yanis Vinck: 19,18m

Scholieren dames

Kogelstoten, 9de: Yoni Vinck: 8,64m

Junioren dames

100m, 4de in reeks 2: Hanne Christiaensen: 14.00

 

Cadetten heren

Verspringen, 15de: Wout Van Elsacker: 4,65m

Verspringen, 19de: Ruben Geeraerts: 3,92m

Speerwerpen, 11de: Wout Van Elsacker: 28,25m

Scholieren heren

1500m, 11de: Arno Beirinckx: 5:08.40

1500m, 12de: Jonas Beirinckx: 5:09.51

Verspringen, 18de: Arthur Van Hoof: 4,99m

Verspringen, 20ste: Jeroen Geeraerts: 4,69m

Speerwerpen, 7de: Dries Van Elsacker: 31,69m

Junioren heren

400m, 2de in reeks 1: Robbert Heylen: 51.96

400m, 5de in reeks 1: Joppe Tibax: 1:04.48

Verspringen, 5de: Natnael Habtemichael: 4,91m

 

27/04/2018: Provinciaal Kampioenschap alle categorieën, DAG 2 – Turnhout

Ook op dag 2 werden enkele mooie top-10 plaatsen geleverd.

Medailles werden er behaald door Alex Havermans in het discuswerpen. Hij werd 2de met een worp van 34,00m.

Ook Vincent Ons behaalde een zilveren medaille. Hij liep de 800m in 1:57.36 en mocht hiermee op het 2de schavotje staan.

En verder was er ook nog een bronzen medaille voor Jolly B. De Bie. Zij won brons op de 1500m bij de scholieren in een tijd van 5’59.20.

Cadetten dames

300m horden, 4de in reeks 2: Axelle Bax: 60.02

Verspringen, 21ste: Kyra Mariën: 3,91m

Speerwerpen, 6de: Lotte Tibax: 23,01m

Junioren heren

100m, 3de in reeks 1: Jonas Verreth: 12.28

100m, 6de in reeks 2: Joppe Tibax: 13.47

200m, 2de in reeks 1: Jonas Verreth; 24.78

200m, 3de in reks 2: Natnael Habtemichael: 26.26

200m, 5de in reeks 2: Joppe Tibax: 27.76

800m, 5de in reeks 1: Natnael Habtemichael: 2’20.04

Kogelstoten, 6de: Alex Havermans: 9,74m

Discuswerpen, 2de: Alex Havermans: 34,00m

Senioren heren

800m, 2de en zilver: Vincent Ons: 1’57.36

Cadetten heren

100m, 3de in reeks 4: Rune Hellin: 12.52

200m, 2de in reeks 5: Rune Hellin: 25.81

Scholieren heren

800m, 9de in reeks 1: Bram Crauwels: 2’42.08

Hoogspringen, 6de: Arne Morreel: 1,55m

Hoogspringen, 7de: Arthur Van Hoof: 1,50m

Kogelstoten, 7de: Arne Morreel: 9,98m

Discuswerpen, 11de: Bram Crauwels: 22,10m

Scholieren dames

400m, 4de in reeks 1: Jolly B. De Bie: 71.20

1500m, 3de en brons: Jolly B. De Bie: 5’59.20

Junioren dames

Verspringen, 4de: Hanne Christiaensen: 4,42m