Hieronder kan je al onze clubrecords terugvinden.

Heb je een nieuw clubrecord verwezenlijkt? Gelieve de uitslag door te mailen naar uitslagen@aclierse.be of te bezorgen aan onze voorzitter.

Benjamins heren

DisciplineNaamResultaatDatum
60Bert Wouters9.002-10-2005
600Jens Min1.53.0130-6-2018
1000Bert Wouters3.22.7520-6-2004
4 x 60Stenn Ceulemans38.253-9-2000
Kenny Van Rompaey
Tim Coenen
Tom Bungeneers
3 x 600Henri Laureyssens6.07.1821-8-2010
Joran De Clerck
Arne Verschueren
verBert Wouters4.2713-8-2005
hoogBert Wouters1.211-10-2005
Sander Craenen1.2129-6-2013
kogelBert Wouters9.907-5-2005
hockeyBram Vercammen37.6326-6-1999
4 kamp (nieuw)Witse Jacobs16298-6-2013
4 kamp (oud)Bert Wouters210724-4-2005

Pupillen heren

DisciplineNaamResultaatDatum
60Bert Wouters8.4023-6-2007
1000Bert Wouters3.08.6028-7-2007
60HBert Wouters9.9416-9-2007
4 X 60Robin Beyens34.367-7-2001
Ben De Bie
David De Bie
Tom Bungeneers
3 x 600Arne Verschueren5.53.579-6-2012
Yenthe Marien
Henri Laureyssens
verDave Caethoven4.6411-9-1991
hoogKoen Mertens1.4528-9-1986
kogelPieter Wensel11.0128-8-1999
discusYenthe Marien27.299-6-2012
hockeyXander Fieuws47.4126-9-2008
4 kamp (oud)Bert Wouters24081-7-2006

Miniemen heren

DisciplineNaamResultaatDatum
80Maarten Vercammen9.8831-8-2002
150Maarten Vercammen19.1530-6-2002
300Maarten Vercammen39.6221-9-2002
1000Mathias Aerts2.58.0528-7-2007
80HLani Rottiers13.1323-6-2012
150HLani Rottiers21.3530-6-2012
4 X 80Henri Peeters40.8018-8-1985
Filip Lambrechts
Jan Van Elsacker
Koen Van der Heyden
3 x 600Maarten Heylen5.24.3521-8-2011
Lani Rottiers
Jesse Denaux
verMaarten Vercammen5.555-10-2002
hoogMaarten Heylen1.5910-9-2011
discus (1000gr)Marcel Callaerts29.7216-9-1962
discus (750gr)Yenthe Marien30.446-9-2014
kogelJohan Florus11.4328-9-1986
speerPieter Wensel40.4623-9-2001
polsstokMaarten Heylen2.6025-6-2011
5 kampMaarten Vercammen33145-10-2002

Kadetten heren

DisciplineNaamResultaatDatum
100Henri Peeters11.4312-9-1987
200Henri Peeters23.0713-9-1987
300Maarten Vercammen37.7112-6-2004
400Jan Van Elsacker53.1913-9-1987
800Jan Geerts2.02.91-10-1972
1000Mark Broeckx2.45.26-9-1969
1500Gert Vernelen4.20.01-7-1984
mijlVincent Ons4.52.2827-7-2013
2000Stef De Vos6.35.6529-6-2008
100HKoen Mertens14.9023-9-1990
200HBen Willem33.0312-10-2008
300HBen De Bie40.324-9-2005
1500 steepleMathias Aerts4.42.926-9-2009
5 km snelwandelenWalter Maudros29.45.45-8-1981
4 x 100Henri Peeters46.0122-8-1987
Jan Van Elsacker
Johan Leys
Koen Van der Heyden
4 x 800Guy Van den Broeck8.5517-9-1972
Louis De Pooter
Jozef Struyf
Jan Geerts
verWim Buysse6.12xx-xx-1981
hoogKoen Mertens1.7825-8-1990
polsstokBenjamin Van Genechten3.3010-9-1994
hinkstapKoen Mertens11.6430-8-1990
kogelJohan Florus14.0425-9-1988
speerXander Fieuws50.8815-8-2012
discusBart Maes37.314-10-2008
hamerSteven Wijns28.0826-5-1990
5 kampBen De Bie279918-9-2005
8 kampJoren Druyts363926-5-2002

Scholieren heren

DisciplineNaamResultaatDatum
100Henri Peeters11.059-9-1989
200Henri Peeters22.5410-9-1989
300Alain Hendrickx36.2
400Alain Hendrickx50.0526-6-1982
600Alex Haverhals1.33.333-7-2016
800Tony Goyvaerts1.53.71-10-1967
1000Benny Ceulemans2.37.328-8-1978
1500Dirk Van Dessel4.00.822-8-1978
mijlVincent Ons4.42.5019-9-2015
3000Dirk Van Dessel8.44.719-8-1978
110HKoen Mertens15.7610-4-1992
200HStefan Simons30.8912-10-2008
300HJan Van Elsacker40.3115-8-1989
400HDavid De Bie56.137-5-2006
2000 steepleMarc Pues6.24.41-6-1975
10 km snelwandelenBart Schenck54.04.01-6-1980
4 x 100Alain Hendrickx44.711-9-1982
Dirk Bervoets
Pascal Van der Heyden
Wim Buysse
4 x 800Ludwig Mertens8.04.816-9-1973
Ronny Van Looy
Paul Peeters
Jan Geerts
verDave Caethoven6.4811-5-1997
hoogKoen Mertens1.9024-5-1992
polsstokBen Willem3.201-10-2011
hinkstapJan Lodewijks12.7515-8-2000
kogelJohan Florus16.1826-5-1990
speerWim Lambrechts54.3023-6-2002
discusJohan Florus43.8421-8-1990
hamerPascal Vervoort36.145-5-1990
5 kampKoen Mertens417130-8-1992
9 kampBen Willem498628-8-2011

Junioren heren

DisciplineNaamResultaatDatum
100Dave Caethoven10.935-9-1999
150Jonas Verreth17.9728-7-2018
200Dave Caethoven21.7521-8-1999
300Kristof Vercammen35.2727-7-2005
400Jan Van Elsacker48.323-8-1991
600Vincent Ons1.24.3525-5-2017
800Toon Dierckx1.51.0922-7-2006
1000Toon Dierckx2.27.0425-8-2006
1500Rene Busschots3.51.718-6-1976
1 mijlGert De Meyer4.28.5113-9-1995
2000Paul Peeters5.30.231-8-1975
3000Rene Busschots8.13.68-8-1976
5000Rene Busschots15.20.423-5-1976
10000Romi Geboes38.00.1511-9-2013
110HBen Willem15.674-8-2013
400HJan Van Elsacker55.2111-5-1991
3000 steepleToon Dierckx9.45.1812-8-2006
1 uurJohannes Keustermans1622919-9-2003
10 km snelwandelenEddy Van der Vaeren51.28.08-8-1981
15 km snelwandelenEddy Van der Vaeren1.26.10.01-6-1980
4 x 400Dirk Bervoets3.22.234-9-1983
Erik Vervloet
Luc Vervoort
Alain Hendrickx
4 x 1500G Baeck16.25.612-9-1976
Ronald Van den Bosch
Jan Geerts
Rene Busschots
verDave Caethoven6.7024-5-1998
hoogKoen Mertens1.9423-5-1993
polsstokBen Willem4.004-8-2013
hinkstapVic Van der Auwera13.2121-7-1966
kogelJohan Florus14.7331-5-1992
speerWim Lambrechts50.1713-9-2003
discusJohan Florus41.729-8-1992
hamerSteven Wijns36.3630-4-1994
5 kampBen Willem284823-9-2012
10 kampBen Willem61504-8-2013

Senioren heren

DisciplineNaamResultaatDatum
100Dave Caethoven10.5719-5-2001
200Dave Caethoven21.019-6-2001
300Jente Bouckaert33.9828-5-2012
400Jente Bouckaert46.2517-6-2012
800Tony Goyvaerts1.49.52-8-1970
1000Luc Vervoort2.22.53-7-1985
1500Paul Peeters3.48.618-6-1976
1 mijlGert De Meyer4.15.3311-8-2000
2 mijlLuc Bax10.02.986-8-2005
2000Paul Peeters5.19.428-6-1977
3000Stefan Van den Broeck8.02.3231-8-1996
5000Stefan Van den Broeck13.47.5814-7-2001
10000Stefan Van den Broeck29.21.6627-6-2001
110HDirk De Busser15.6027-8-1988
400HDirk De Busser54.44-5-1989
2000 steepleTom De Crom7.11.943-9-2005
3000 steepleMarc Broeckx8.58.03-8-1974
1 uurStefan Van den Broeck195887-9-2007
marathonStefan Van den Broeck2.20.0822-4-2007
100 kmWilly Vervoort7.49.5917-6-1988
10 km snelwandelenEddy Van der Vaeren51.45.03-4-1982
20 km snelwandelenEddy Van der Vaeren1.49.16.519-6-1982
4 x 100Wim Thys42.1417-9-2006
Jand Lodewijks
Ruben Docquier
Kristof Vercammen
4 x 200Henri Peeters1.28.0928-8-1991
Jan Van Elsacker
Dirk Bervoets
Bob De Keersmaecker
4 x 400Wim Buysse3.15.4218-9-1988
Alain Hendrickx
Erik Vervloet
Dirk Bervoets
4 x 800Alain Hendrickx7.35.4416-9-1984
Luc Vervoort
Benny Ceulemans
Dirk Bervoets
4 x 1500H Lambrechts16.16.91-10-1978
Rene Busschots
D Van Dessel
Paul Peeters
olympische aflossingVincent Ons3.38.7829-9-2018
8 – 4 – 2 – 2Robbert Heylen
Jonas Verreth
Maarten Heylen
olympische aflossingJan Van Elsacker3.40.1212-7-1996
8 – 4 – 2 – 1Bart Theeuws
Joeri Florus
Pascal Garcia
Zweedse aflossingPatrick Florus2.04.113-9-1986
Dirk Bervoets
Jan Van Elsacker
Bart Theeuws
ekidenMathias Aerts2.28.0416-10-2010
Johannes Keustermans
Dries Van Dyck
Herman Vets
Bert Kempenaers
Filip Van Den Broeck
verMaarten Heylen7.3916-8-2020
hoogMaarten Heylen1.9620-4-2019
polsstokHerman Rijnders4.10xx-09-1989
hinkstapJan Lodewijks13.5814-5-2006
kogelJohan Florus13.7527-4-1996
speerJan Van Elsacker48.7223-5-1993
discusJohan Florus42.3814-5-1995
hamerSteven Wijns43.535-6-1999
10 kampDirk De Busser574115-7-1989

Masters heren

DisciplineNaamResultaatDatum
100Dave Caethoven11.8030-4-2016
150Patrick Dierckx19.9913-7-2019
200Dirk Bervoets23.7611-8-2007
300Dirk Bervoets38.3321-7-2005
400Dirk Bervoets51.6425-8-2007
800Maurice Grainger2.05.222-7-1990
1000Peter Keustermans2.40.713-7-1997
1500Peter Keustermans4.14.3118-7-1997
1 mijlPeter Keustermans4.36.3726-9-1997
2000Peter Keustermans5.58.3229-8-1997
3000Stefan Van den Broeck8.29.4211-5-2008
2 mijlLuc Bax10.00.4822-8-2008
5000Stefan Van den Broeck14.41.8224-5-2008
10000Stefan Van den Broeck29.54.477-7-2010
marathonStefan Van den Broeck2.24.2610-4-2011
110HJoeri Florus18.6926-9-2009
200HJoeri Florus30.7530-7-2006
300HMaurice Grainger49.081-6-1988
400HMaurice Grainger62.47-9-1988
3000 steepleLuc Bax10.18.239-8-2008
1 uurJan De Weerdt1703125-9-1992
100 kmGert Mertens7.35.4927-11-2016
10 km snelwandelenFrans Steemans44.124-11-1973
20 km snelwandelenFrans Steemans1.31.23.019-9-1976
50 km snelwandelenFrans Steemans4.58.56.019-5-1984
100 km snelwandelenFrans Steemans10.59.15.06-10-1984
4 x 100Joeri Florus46.3020-9-2009
Bart Theeuws
Dirk Bervoets
Jan Van Elsacker
4 x 200Patrick Dierckx1.39.5723-8-2009
Bart Theeuws
Jan Van Elsacker
Dirk Bervoets
4 x 400Patrick Dierckx3.44.2514-6-2009
Dirk Bervoets
Joeri Florus
Jan Van Elsacker
4 x 800Maurice Grainger8.43.49xx-8-1989
Vic Van der Auwera
Jan De Weerdt
Jos Vermeulen
4 x 1500Luc Bax17.43.0924-8-2008
Saïd Cherif
Bart Bervoets
Stefan Van den Broeck
ekidenJan De Weerdt2.48.4116-10-2010
Patrick Hapers
Danny Witters
Danny De Peuter
Luc Daems
Dirk Peeters
verFrans Bungeneers6.0510-6-2001
hoogFrans Bungeneers1.7023-6-2002
hinkstapJan Van Elsacker11.4011-5-2008
polsstokWim Craenen3.709-9-2006
kogelPascal Van Der Heyden13.5418-6-2006
discusJohan Florus37.358-6-2008
speerJohn Verhoeven43.782-9-1990
hamerRene Vervoort18.2625-9-1988
5 kampHarry De Preter227829-7-1979
10 kampHarry De Preter268826-7-1987

Benjamins dames

DisciplineNaamResultaatDatum
60Natalie Verhaegen9.1326-9-1998
600Katrijn Maes2.04.2323-6-2012
1000Melanie Simons3.38.257-7-2001
4 x 60Lucca Marien39.5421-8-2011
Aline Pelckmans
Kate Theeuws
Katrijn Maes
3 x 600Lucca Marien6.33.5721-8-2011
Aline Pelckmans
Katrijn Maes
verSarah Witters3.9419-6-1999
hoogSarah Witters1.1012-5-1999
Jessie Christiaens1.1021-7-1991
Maja Mariën1.1024-5-2008
hockeyNele Peeters27.0228-7-1996
kogelSam Theeuws8.725-9-2009
4 kamp (nieuw)Sam Theeuws13889-5-2009
4 kamp (oud)Melanie Simons15437-10-2001